Барком (ТМ «Родинна ковбаска») отримала нагороду в конкурсі «Обличчя міста»

У Львові відбувся 18-й конкурс «Обличчя міста», який вже став традиційним. Як і у попередні роки, компанія «Барком» взяла участь у конкурсі та отримала винагороду. Цього року компанія перемогла в номінації «Львів продовольчий».

Нагородження відбулось 26-го жовтня, на стадіоні «Арена-Львів». Переможцям вручили іменні грамоти, що засвідчили перемогу.

Нагороду «Обличчя міста» щороку вручають компаніям, які зробили значний внесок у розвиток міста Львова. Переможців обирають, виходячи з рішень державних органів, приватних підприємств та з результатів онлайн-голосування, що проводиться на сайті Львівської Торгово-промислової Палати. Кожен львів’янин може взяти участь в голосуванні і підтримати улюблену компанію.

Результати конкурсу говорять в першу чергу про народну любов і підтримку клієнтів, що завжди було головним пріоритетом компанії «Барком».

Вже чотири роки поспіль компанія «Барком» отримує винагороди в конкурсі «Обличчя міста». На сьогоднішній день мережа «Родинна ковбаска» охоплює 11 областей України. У розвитку компанії на даний час важливим є розширення нашої мережі у більш модерновому форматі з сучасним та зручним сервісом.

Керівництво компанії стверджує, що найголовнішим журі для «Баркому» завжди є і будуть клієнти, думка яких є дуже важливою для корпорації. Адже усі співробітники працюють для того, щоб покупцям було смачно з «Родинною ковбаскою».


Фільтр новин