Конкурс «Моя смачна валентинка для тебе»

акція до дня св.валентина

Найдорожчим –  особливе… Хіба може бути краща нагода, аби здивувати і подарувати радість коханим людям, ніж  День святого Валентина? У передсвятковий час “Родинна ковбаска” оголошує про старт нового конкурсу “Моя смачна валентинка для тебе” у Фейсбук.

Умови конкурсу прості:

– у коментарях під акційним постом “Родинної ковбаски” напишіть свій кулінарний рецепт смачної страви до Дня святого Валентина;

– відмітьте людей, яких Ви хочете привітати із святом (приклад: @ім’я користувача) та з якими волієте скуштувати смачну страву, починаючи свій пост “Моя смачна валентинка для @ім’я користувача…;

–  тисніть like і share до конкурсного посту;

– отримайте подарунок від “Родинної ковбаски”!

Цінуйте моменти життя, насолоджуйтесь смаком та відпочивайте у колі рідних… “Родинна ковбаска”- для тих, кого любимо!

12 лютого ми визначимо двох учасників, які отримають смачні подарунки  від “Родинної ковбаски”. Одного учасника визначимо за допомогою random.org, а іншого – за найбільшою кількістю лайків. До участі в розіграші запрошуються учасники, які виконають всі умови акції!

Свій подарунок переможець отримає у найближчому до нього магазині “Родинна ковбаска”!

Конкурс триває з 3 лютого 2016 року по 12 лютого 2016 року включно.

PS: Акція діє на території  11 областей України, де представлена мережа “Родинна ковбаска” ( Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська, Рівненська, Волинська області,  м. Вінниця, м. Житомир, м. Київ, м. Хмельницький, м. Чернівці).

Вітаємо переможців конкурс «Моя смачна валентинка для тебе»: Федора Петрова, Зореславу Яремко.