Родинна ковбаска оголошує конкурс до дня святого Валентина

РОДИННА КОВБАСКА
вітає усіх закоханих з днем святого Валентина і оголошує конкурс на найкращу романтичну пару

Для того щоб прийняти участь в конкурсі необхідно:

1. Заходьте на нашу сторінку в facebook 
2. Додавайте свої романтичні фото з коханими
3. Залучайте своїх друзів

Пара яка отримає найбільшу підтримку виграє незабутні вихідні в місті Лева. За перебігом конкурсі слідкуйте в нас на сайті та на сторінці facebook

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: (032) 295-72-65

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ: АННА ТА СЕРГІЙ

Вихідні у Львові 18-19 лютого

1_val
2_val3_val4_val5_val

         Перш за все, хочемо висловити величезну подяку компанії «Родинна ковбаска», за дійсно незабутні вихідні у місті Лева! Чудово, що ви провели такий конкурс, та придумали неймовірний приз для переможців.

         Ми давно хотіли разом побувати у Львові,та саме завдяки «Родинній ковбасці» нам це вдалося. Незважаючи на погоду, що видалася досить непривітною, наша подорож з самого початку була дуже комфортною та приємною. Нас зустріли на вокзалі рано вранці привітні молоді люди Сергій та Ірина.  Доїхали до готелю ми весело, з розмовами та безкінечними питаннями до наших львівських зустрічаючих : «Куди піти? Що побачити? Де найкраща кав’ярня?». Наші  «тортури питаннями» було витримано Ірою та Сергієм просто на 5 з плюсом J . Приїхавши до готелю ми просто не повірили своїм очам, настільки гарним та затишним він був. Невеликий, триповерховий будинок наче зійшов зі сторінок старовинної казки.  Номер, як і сам готель, був прекрасний. Особливо  хочемо висловити подяку Іринці,яка опікувалася нами, дзвонила, хвилювалася,чи все в порядку.

         Трохи відпочивши, ми одразу вирішили вийти на прогулянку та відвідати найближчу  до готелю історичну памятку- Палац Потоцького. Що я можу сказати…. В мене особисто, просто перехопило дух, коли я побачила ту красу. Ми гуляли парком біля палацу, а потім з величезним задоволенням зайшли в гості до пана Потоцького,щоб і надалі просто «охати та ахати»  від розкоші залів та кімнат, старовинних картин та меблів. Одразу захотілося вдягти пишне плаття, діамантове коштовне намисто, та відчути себе «мадам Потоцькою» в ошатних залах свого палацу.

          А далі все закрутилося,немов у калейдоскопі подій…. Здається,наскільки може витримати людський організм, ми гуляли Львовом. Ніг та сил не жаліючи, хотілося побачити якнайбільше.  Центр міста з старовинними церквами, невисокими будиночками, кав’ярнями, пам’ятниками…. Оперний театр, в який ми завітали в суботу ввечері, підкорив наші серця раз і назавжди, своєю розкішною архітектурою та душевною та чарівною виставою «Травіата.»

         Не могли пройти повз відому  «Криївку», де запевнили солдата на вході,що ми не москалі, пройшовши перевірку 50 грамами медовухи та гаслом-паролем «Слава Україні, Героям слава!».

         Дім вчених, в якому в мене просто мову відібрало від величі та краси архітектурного ансамблю дерев’яних сходів, вітражів, дзеркал та мармурових камінів з золотими візерунками. Ми були там лише удвох з чоловіком,але весь час здавалося,що ось почується дзвін шпаги, та благородний Д’Артаньян підніматиметься сходами щоб зіграти в шахи з кардиналом…

         І все це сповнене незабутнім колоритом, духом старовинного та величного міста. Міста,в якому хочеться жити, яке пахне кавою та найсмачнішим шоколадом, на вуличках якого, от-от здається, пройде симпатична паняночка під руку з галантним кавалером  в старовинному вбранні 18 століття.

         Можливо то були б і ми з Сергієм, хто знає…Лиш зачаровані невідомою чаклункою львівські камяні та залізні леви знають відповідь на це питання… І я впевнена,вони розкриють нам цей секрет наступного разу,коли навесні ми завітаємо до них у гості!

Анна Канонік