«Родинна ковбаска» збирає «Родинні рецепти українців»

Конкурс:  «Родинна ковбаска»  збирає родинні рецепти від українців!

Проведення:

Акція триває впродовж  29 .12.2014  до 15.02. 2015 року

Українцям пропонується надсилати на адресу «Родинної ковбаски» (r.kovbaska@gmail.com)  давні родинні рецепти.

Умови конкурсу:

Маєте давній  родинний рецепт, який передаєте з покоління в покоління? Надсилайте його на адресу «Родинної ковбаски»  r.kovbaska@gmail.com  та отримайте шанс виграти мультиварку, мікрохвильову або ж пароварку!

А страву переможця – побачить вся Україна.  У програмі «Сніданок з Іскрою»!

По завершенню проекту – «Родинна ковбаска» видасть книгу «Родинних українських рецептів» !До неї увійдуть всі надіслані рецепти ! Гарантовано книгу отримає перші 50 учасників конкурсу!

Переможці визначать експертне журі, до складу якого увійде керівництво ТзОВ «Барком», головний технолог ТзОВ «Барком» Наталія Підсудкевич, а також ведуча кулінарної програми «Сніданок з Іскрою» Наталя  Іскра.

Оголошення переможців відбудеться  20 лютого!  На сайті «Родинної ковбаски»( http://bar-com.com/), а також на сторінці  «Родинної ковбаски» у мережіFacebook.

Усі надіслані рецепти «Родинна ковбаска» розмістить на сайті «Родинної ковбаски» –  http://bar-com.com/  – своїй сторінці у мережі Facebook, у спеціальному альбомі «Родинні рецепти від українців».

УВАГА:  участь у  конкурсі беруть лише ті рецепти, які надійдуть на скриньку «Родинної ковбаски» r.kovbaska@gmail.com !

Застереження:

  1. Кожен зареєстрований учасник має право подавати на конкурс необмежену кількість рецептів. Однак на нагороду може претендувати лише один рецепт  від однієї сім’ї.
  2. До участі в акції допускаються повнолітні, дієздатні особи, які проживають на території України.

Не допускаються до участі в акції:

а) співробітники  фірми-організатора.

б)власники та співробітники рекламних агентств, партнерів, причетних до проведення акції.

  1. Переможців буде проінформовано про подарунки за допомогою SMS, або електронної пошти, або телефонним дзвінком.
  2. УВАГА: переможці зможуть отримати подарунки лише з документом, що засвідчує його особу (паспорт, права або інший документ).
  3. Усі призи та подарунки будуть доставлені до найближчого переможцю магазину ТМ “Родинна ковбаска”. Про місце вручення подарунків переможець буде повідомлений додатково.

 

Акція проводиться на території України. Порядок участі в акції один і той самий для всіх учасників: учасник акції може отримати один подарунок, у разі належного виконання ним даних правил акції. Остаточні результати визначення переможців акції фіксуються організатором та відображаються у протоколах. Результати відбору  є остаточними  та такими, що не підлягають оскарженню. У випадку виявлення організатором  протиправних дій з боку будь-якого учасника акції, в тому числі пов’язаних з масовою реєстрацією, або систематичною реєстрацією неіснуючих особистостей тощо. У такому випадку організатор має право зняти учасника з реєстрації і не допустити його до конкурсу.

рецепти

Телефон гарячої лінії: 0 800 50 15 17  або 050 43 11 305.

Родинні рецепти українців