Спеціальна пропозиція жовтня ковбаса «Слов’янська»

Цього жовтня «Родинна ковбаска» пропонує вам купити ковбасу «Слов’янську» за спеціальною ціною.

Ковбаса «Слов’янська» – це прекрасне поєднання традиційних українських рецептів із сучасними технологіями обробки м’яса. Восени, коли багатьом людям бракує сил для роботи чи навчання, вона прекрасно підійде для того, щоб повернути себе в форму та з ентузіазмом приступити до справ.

Ковбаса «Слов’янська» – універсальний продукт. Ви можете додати її в яєчню, зробити з неї канапки, або просто їсти з будь-яким гарніром. Вона підійде для трапези в будь-який час доби. Завдяки використанню традиційних рецептів, а також відсутності у складі ковбаси ГМО, ви зможете насолодитись справжнім смаком м’яса. Ковбаса «Слов’янська» виготовляється зі свинини. Нею ви зможете швидко втамувати голод і відновити свої сили.

Ковбаса «Слов’янська» підходить і для дітей, і для дорослих. Вона допоможе вам забути про осінню депресію, а в поєднанні зі смачними овочами наповнить енергією на довгий час.

Придбати ковбасу «Слов’янську» за спеціальною пропозицією ви можете у будь-якому з магазинів «Родинна ковбаска». Спеціальна пропозиція діє з 2 жовтня по 5 листопада у магазинах ТМ «Родинна ковбаска». Поспішайте! Не пропустіть можливість купити якісну ковбасу за приємною ціною!