Благодійний велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили»

Благодійний велопробіг “Кручу педалі, щоб вони жили” відбувся у Львові 3 червня 2017 року. Усі охочі мали змогу не лише покататись на велосипедах центром Львова, а й долучитися до збору коштів на оновлення онкогематологічного відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові.
Уже вдруге ініціаторами веломандрівки стають співак Арсен Мірзоян та лікар-стоматолог Олена Заблоцька.
"Все просто, треба змінювати світ і змінюватися самим, - каже Арсен Мірзоян - Ми звернулися до фонду "Запорука" і запитали, що потрібно для цих дітей. Зараз збираємо кошти на ремонт відділень, щоби привести їх у нормальний стан ". Прийшла підтримати захід і дружина Арсена Мірзояна - співачка Тоня Матвієнко.
Долучитися до велопробігу можна було сплативши символічний реєстраційний внесок або придбавши футболку. Чимало учасників брали велосипед в оренду відразу на місці пробігу. В цьому році вдалося зібрати 77400 гривень. З них 55 000 гривень завдяки партнерам акції, решта суми була зібрана завдяки львів’янам, які зробили свої внески на старті.
Загалом до благодійного велопробігу долучилось близько 300 львів’ян, серед яких була і команда від «Родинної ковбаски», учасники якої приїхали з дітьми і членами родини. «Родинна ковбаска» - соціально-активна компанія. Саме тому участь у таких заходах стала для нас доброю традицією. В такий погожий день, ми з колегами маємо хороший шанс прокататися на велосипедах і заодно зробити добру справу», -розповів керівник відділу рітейлу Руслан Волошенюк.

<<<Назад