Корпорація “Барком” (ТМ “Родинна ковбаска”, ТМ “Хліборія”)

Масштабність цього світу і можливостей у ньому вражає. Не бійтесь ставити великі цілі. Не обмежуйте себе в думках і мріях.
Ми обробляємо більше 7 тисяч гектарів полів та вирощуємо понад 70 тисяч свиней. А все починалось з задуму. І ми втілили його в реальність. Ми добились найкращих результатів, про які на початку могли тільки мріяти.
Не ставте меж своїм мріям. І вірте – віра руйнує кордони. Важливо не зупинятись на досягнутому та іти далі. Пізнавати світ вздовж та впоперек, у висоту та глибину. Людські можливості – не обмежені. Ми створили власний м’ясопереробний завод, який виробляє більше 100 видів м’ясної продукції.. Ми вірні традиціям та своїм переконанням.
Сьогодні у нас власна мережа збуту – в 11 областях України. Ми переконані, що кожен з Вас повинен отримувати лише якісну та свіжу продукцію. Тому одним з наших пріоритетів є щоденна доставка м’ясних виробів у магазини. Це дає нам впевненість, що Ваші ранки розпочинатимуться смачно та здорово.
Та на цьому ми не зупинились. Дати можливість кожній людині на мить зупинити час та відчути запах найрідніших материнських рук та свіжоспеченого хліба – це була наша наступна мета. Ми створили власну пекарню. Ароматний та п’янкий дитинством хліб від ТМ «Хліборії» нагадує кожному, хто ми і звідки, де найрідніша частинка нашої душі.
І коли ми відламуємо його шматок, розумієш, що досягнув не всього, що хотів, - наш хліб повертає Вас у Ваш світ дитячих мрій, найчесніших і найправдивіших.
Пам’ятайте, кожного дня ми можемо змінюватись. Або ж стояти на місці. Вибір є завжди і його робимо лише ми.

<<<Назад