Умови участі

Загальні положення,

 1. Учасником Програми подяки (далі — Програма) може бути фізична особа, яка досягла віку 18 років (далі — Учасник).
 2. Щоб стати Учасником Програми слід зареєструвати номер мобільного телефону:
  • у магазині, під час здійснення покупки,
  • долучившись до чат-боту у Viber із зовнішніх ресурсів.
 3. Усі Учасники Програми отримують винагороду за здійснення покупок у магазинах нового формату ТОВ “Родинна ковбаска” та через сервіс доставки “Своє. Свіже. Драйв” у вигляді бонусів.
 4. ТОВ “Родинна ковбаска” залишає за собою право змінювати умови участі, про що учасники інформуються у чат-боті Viber заздалегідь.
 5. Повідомляючи персональні дані, Учасник Програми надає згоду ТОВ “Родинна ковбаска” на обробку своїх персональних даних з метою та в межах виконання вимог ЗУ “Про захист персональних даних”.
 6. У разі виникнення форс-мажорних обставин, а саме таких обставин, як: пожежа, повінь, землетрус, військові дії, акти, укази чи інші дії державних органів та інше., Товариство з обмеженою відповідальністю “Родинна Ковбаска” до моменту завершення дії форс-мажорних обставин залишає за собою право змінювати умови роботи “Програми подяки” та блокувати персональні рахунки (клієнтів) без застосування до ТзОВ “Родинна ковбаска” будь яких штрафних санкцій.

Накопичення та використання бонусів

 1. Бонуси накопичуються на персональний рахунок у розмірі 1% з кожної покупки на всю продукцію в магазинах мережі ТОВ “Родинна ковбаска” та через чат-бот у Viber при замовленні адресної доставки через сервіс “Своє. Свіже. Драйв” у містах, де діє Програма.
 2. Накопичені бонуси після здійснення покупки зараховуються на персональний рахунок учасника. Протягом доби допускається три транзакції з нарахуванням чи/та списанням бонусів.
 3. Учасник збирає бонуси “дякую” та за 200 бонусів отримує 1 “ковбаску”, тобто 20 грн. на свій персональний рахунок.
 4. Учасник може використати “ковбаски” (1 “ковбаска” = 20 грн. знижки) при розрахунку за придбаний товар. Кількість “ковбасок” не більше 5 за одну покупку (не більше 100 грн. знижки за одну покупку).
 5. Учасник може використати бонуси “дякую” лише після того, як накопичив від 200 бонусів (20 грн. знижки) і далі лише кратне цій сумі. 400 бонусів (40 грн. знижки), 600 бонусів (60 грн. знижки) і т.д.
 6. Учасник може запросити у програму друзів зі своєї контактної книжки. За кожного, хто підтвердить запрошення та приєднається до Програми, учасник отримує 50 бонусів. Запрошений учасник також отримує 50 бонусів “дякую” на свій персональний рахунок.
 7. Учасник отримує 50 бонусів, як привітальний бонус лише при першому приєднанні до Програми.
 8. Учасник отримує персональні пропозиції на улюблені товари у вигляді збільшеного відсотку нарахування бонусів або персональної знижки. Персональною знижкою можна скористатися лише один раз і в обмеженні до 1 кг включно або 1 шт. акційного товару.
 9. Бонуси “дякую” не нараховуються на товари із загальною та персональною знижкою. У покупці, де клієнт використовує “ковбаски”, бонуси нараховуються на суму покупки за мінусом знижки.
 10. За відсутності акційного товару учасник не може скористатись своєю персональною пропозицією до поповнення товарного запасу магазину.
 11. Анулювання накопичених бонусів відбувається один раз у рік: у перший день місяця, наступного за місяцем активації персонального рахунку минулого року, про що Учасник Програми повідомляється заздалегідь.
 12. Учасник може добровільно припинити участь у Програмі, покинувши чат-бот у Viber. Учасник може повторно долучитися до участі у Програмі.
 13. Протягом 5 робочих днів учасник отримує повну компенсацію бонусів на свій персональний рахунок при належному поверненні товару, якщо оплата за товар буда здійснена бонусами.
 14. ТОВ “Родинна ковбаска” залишає за собою право на блокування персональних рахунків, за якими відбувається підозріла активність, а також встановлення терміну дії персональної пропозиції.
Програма подяки
Безкоштовна доставка у Львові